Hodiny KIENINGER

Joseph Kieninger si v roce 1912, kdy zakládal svou firmu, dal za cíl jediné: Vyrábět ty nejkvalitnější hodiny na světě. A to se mu podařilo. Dnes zná tuto jedinečnou firmu z malebné vesničky Aldigen mezi hodináři každý.
Postavit si na stůl v kanceláři hodiny Kieninger je asi jako pověsit si na stěnu Picassa. Pokaždé, když se na ně podíváte, uvědomíte si, že jste investovali do prvotřídní kvality. Za jejich výrobou stojí ti nejlepší řemeslníci a hodináři na světě a je to znát v každém detailu. Stříbrem plátované číselníky, zlacené strojky, mahagonová pouzdra, to vše poukazuje na jedinečnost každého vyrobeného kusu.

Kieninger se proslavil nejen dokonalým zpracováním materiálů a komponentů, ale také technologickými inovacemi. Mezi jeho nejúspěšnější patenty a výrobní speciality patří Grahamův kotvový krok, automatické nastavení bití, automatické noční vypínání nebo přesné vteřinové zobrazení u krátkých kyvadel. Kieninger je zároveň nejstarším výrobcem mechanických hodinových strojků na světě.

Je nám ctí takto významnou firmu zastupovat a rádi pro Vás objednáme i hodiny, jež nemáme aktuálně skladem. Najdete je na oficiálních stránkách KIENINGER.
ZOBRAZIT VÍCE
...

KI0112-23-01

123 480 Kč

Hodiny KIENINGER

ODEBÍREJTE NOVINKY