Jedno letní zámecké dopoledne

Inspirace 26. červen 2017

Jedno letní zámecké dopoledne

Míša Čejchanová Míša Čejchanová autor článku

S kamarádkou jsme se domluvily, že strávíme sobotní dopoledne v nádherném prostřední zahrad náchodského zámku. Počasí nám přálo, byl krásný letní den, jako stvořený pro procházku.
Protože jsme se rozhodly pro společný oběd v Zámeckém hotelu a chtěly nafotit nějaké hezké fotky, daly jsme si záležet na výběru oblečení i doplňků. Můj výběr byl velice jednoduchý. Jelikož je léto a já patřím mezi milovníky jemných barev a vzorů, bez váhání jsem zvolila set náušnic, prstýnku a řetízku s přívěskem v barvě růžového zlata s květinovým motivem od značky Jasněna Vláhová Design.
Barva rose gold, jak se jinak říká barvě růžového zlata, se momentálně těší velké oblibě. Představuje jakousi jedinečnost, změnu oproti klasickým a okoukaným doplňkům ze žlutého zlata a stříbra. Sluší každé pleti — sedí jak mému růžovému podtónu pleti, tak mé kamarádce s podtónem spíše do žluta.
Díky své jemnosti je vhodná i pro mladé dívky, které začínají šperky teprve nosit. Také je třeba zmínit snadnou kombinovatelnost s různými outfity a módními doplňky, kterým dodá potřebný « šmrnc ». Květinový vzor setu dodává jemnou eleganci.

Nebojte se tedy trochu experimentovat a noste šperky v méně tradičních, zajímavějších barvách. Jsem si jistá, že se setkáte s kladnými ohlasy. V módě přece nezáleží na věku, ale na tom, jak se cítíte a umíte věci nosit. Přeji Vám, abyste si užívali letní dny stejně tak, jako my jsme si užily naše společně strávené dopoledne.

ODEBÍREJTE NOVINKY