Krásy Valencie

Inspirace 10. srpen 2017

Krásy Valencie

Nela Vítová Nela Vítová autor článku

Během pobytu ve španělské Valencii jsme toho stihly vidět hodně. Ovšem jedním z nejznámějších, a také nejkrásnějších míst, které stojí za návstěvu, je určitě Město umění a věd.
Tvoří ho komplex několika moderních urbanistických budov s krásným prostředím, díky kterému jsme udělaly hned několik fotek doplňků.

Já jsem k černé sukni a tmavě modrému bodýčku zvolila zlaté doplňky, aby barva dobře vynikla. Hodinky, které můžete vidět na fotkách, jsou model JVDW 91.2. Vyhovuje mi, že jsou jednobarevné (celozlaté) a doplněné pouze o černé detaily na ciferníku. Můžete je tedy obléci snad ke všemu, ale k černé sukni padly ještě o něco líp.K hodinkám jsem potom sladila i další doplňky. Do “véčkového” výstřihu padl výrazný náhrdelník, na pravou ruku jednoduché kroužky a vše jsem podrthla zlatým detailem na páskových černých botách.Kamarádka naopak oblékla stříbrnou a sladila vše do této barvy. K proužkované sukni a jednoduché růžové košili se hodily zdobnější stříbrné JC032.2. Tento model má reliéfový číselník a kromě kamínků po jeho obvodu jsou zirkony umístěny také místo většiny čísel uvnitř.
Jelikož si k jednoduchému outfitu mohla dovolit výraznější doplňky, na stejné ruce měla k hodinkám náramek s jemnými květinami a na druhé prstýnek s kamínkem. A všechny víme, co dokáže ještě pěkná manikúra navíc.Co na hodinky říkáte? 

ODEBÍREJTE NOVINKY