Tak co škola?

Inspirace 8. listopad 2016

Tak co škola?

Bára Kubínová Bára Kubínová autor článku

Otázka, která se pro mnohé po pár letech povinné školní docházky stane celkem otravnou. Tento článek je však o těch nemladších, kteří ještě většinou odpovídají kladně. A obzvlášť předškoláci, pro které je to něco úplně nového!

Bavilo mě pozorovat mou malou sestru, jak poslední dny léta dopisuje svůj prázdninový deník, který má za domácí úkol psát snad každé letní prázdniny. Přes rameno jí nakukoval ještě mladší bráška, aniž by uměl přečíst, co tam sepisuje. Ještě netuší, že ho příští prázdniny čeká úplně to samé.

Letos jsme při připravovaní a nakupování na nový školní rok nezapomněli ani na hodinky. Přesto, že si děti nedělají moc hlavu s tím, kolik je hodin, je lepší jim je pořídit, než si zvyknou na digitální hodiny na svých telefonech a tabletech.

U bráchy byla volba jasná. Celá rodina je poblázněná do aut a jeho to neminulo, takže hodinky J7126.2 s motivem aut vyhrály na plné čáře. Navíc mají zapínání na suchý zip, což bráška určitě ocení.

Sestra se samozřejmě nemohla rozhodnout, všechny modely se jí moc líbily. Nakonec si přeci jen vybrala dva favority. Světle modré hodinky J7165.3 s kamínky kolem ciferníku a růžovo-fialové J7145.2 s květinovým vzorem.

A co vy, nezapomněli jste svým školáčkům pořídit kromě nových pastelek i hodinky?

ODEBÍREJTE NOVINKY