Moře, palmy, klid

Cestování 24. červenec 2017

Moře, palmy, klid

Nela Vítová Nela Vítová autor článku

V zimě jsem se definitivně rozhodla, že letošní léto strávím ve Španělsku, konkrétně ve Valencii. Vyrazila jsem společně se svými dvěma kamarádkami, abychom se zlepšily ve španělštině a poznaly nové lidi. Španělé jsou přeci známí jako kamarádští a pohodoví lidé, kteří nikam nespěchají, rádi si s vámi popovídají a posedí u odpolední kávy. A je tomu vážně tak. Život tu plyne v klidu, místní nikam nespěchají a užívají si slunečných a (někdy i příliš) horkých dnů.Samozřejmostí bylo vyrazit do Španělska s pohodlnými letními outfity, ke kterým samozřejmě nesmí chybět ani správné doplňky. Proto jsme si s sebou zabalily hned několik kousků z kolekce Sunday Rose.Proč právě tato kolekce? Sami můžete vidět, že je na léto jako stvořená. Sunday Rose nabízí rozmanité kousky. Je dámská, jemná a hlavně pohodlná. Díky koženému řemínku si nemusíte hodinky nechávat na míru upravovat, takže sednou opravdu každému. Navíc jsou velmi lehké, občas dokonce zapomenu, že je vůbec mám na ruce.
Právě proto jsou Sunday Rose ideální pro slečny, kterým hodinky na ruce vadí, ale přece jen by je nosit chtěly.Po zkušenostech s kolekcí Sunday Rose vím, že ke každému outiftu je možné vybrat si nejméně dva modely hodinek. Kromě zdobených ciferníků totiž nabízí i jednobarevné - stříbrný, zlatý a dokonce v barvě rose gold, který je mým favoritem, doplňuje ho totiž řemínek v oblíbené mentolové barvě.


Sunday Rose nabízí dokonce dvě velikosti ciferníků. Pokud vám nevyhovují ty masitější, zvolte menší a pohodlnější pro vás.

Užívejte léto a nezapomeňte si i přes prázdniny hlídat čas.
N.


ODEBÍREJTE NOVINKY