Vánoční tipy: Pro něho

Vánoce 20. prosinec 2016

Vánoční tipy: Pro něho

autor článku

Řekla bych, že asi každá máme za sebou zkušenost s dárkem pro partnera, který se nesetkal s takovým nadšením, které bychom očekávaly. „Ehm, miláčku, moc děkuju. To je opravdu hezký.“

Proto jsme letos nelenili a zeptali jsme se přímo mužů, co by si k Vánocům vybrali oni sami. Vy se tím teď můžete nechat inspirovat. 

 

1. Muži a stroje

Z nějakého, nám ženám neznámého, důvodu se muži a stroje zkrátka přitahují. S pořádnými hodinkami na ruce si bude právě ten váš zákonitě připadat jako největší borec. Přestože ženy většinou na technické parametry nekoukají, muži to mají naopak. Proto jsme vám rovnou vybrali ty nejlepší z nejlepších. Kolekce Seaplane je extrémně odolná a vyniká skvělou vodotěsností. Hodinky jsou vhodné na všechny sporty a zvládnou i velké výkyvy teplot. To váš milý určitě ocení. Z novinek doporučujeme model JVD Seaplane MOTION JS30.22. Beton a kov

Už jste někdy viděla betonové hodiny? V kolekci JVD Architect je máme s různě barevnými ručičkami a můžeme vám zaručit, že na ně zůstane zírat s ústy dokořán. Neobvyklé dárky jsou skvělá věc a s tímhle se jistě rád pochlubí i známým. Vypadají úžasně v bytě i v kanceláři. Kterou barvu HB23 zvolíte vy? 


3. Rád si hraje

To, že muži jsou hračičkové, je všeobecně známý fakt. Dopřejte mu trochu toho hraní skloubeného s užitečným. Budík RB53 je řízený rádiovým signálem z Frankfurtu, díky kterému se nezpozdí ani o sekundu za miliardu let. Zároveň se na něm dá nastavit několik odlišných časů buzení na všední dny a víkendy, hlasitost zvonění se automaticky zesiluje, abyste nezaspali, a budík navíc měří teplotu a vlhkost okolního prostředí. Navíc ukazuje datum a den v týdnu. A spoustu dalších věcí. Uf. Jestli to nezvládnete vy, on určitě ano a ještě ho to bude bavit, žádný strach. :) 


4. Chce být vždy originální

Má rád oblečení a doplňky, které nenosí každý druhý? Dělá si rád věci po svém a nenechá si mluvit do svého názoru? Právě pro takového muže je tu nová značka hodinek Loser. Nekonvenční modely, promyšlené detaily a streetový nádech. Každý model má svůj příběh, každý má svou duši. Doporučujeme model Loser Infinity Phantom s černým lesklým pouzdrem a červeným prošíváním, nebo Loser Legacy Gold Trigger se zlatou spouští a tmavým podkresem. Nesundá je z ruky, to vám můžeme garantovat.

 


5. Milovník luxusu

Má rád luxusně vypadající interiérové doplňky? Určitě by se mu do kanceláře na stůl hodily hodiny TS60.2. Ocení je každý, kdo přijde na jednání, i on sám, protože na první pohled bude vědět, kolik je hodin. Vypadají úžasně. 


6. Potřebuje decentní doplněk

K hodinám z kolekce JVD Architect jsme před nedávnem přidali pánské hodinky inspirované minimalismem. Pokud má radši jednodušší skandinávský design, anebo nemůže kvůli svému postavení nosit příliš výrazné hodinky, stoprocentně by si model J1107 vybral také. Doporučujeme kombinaci tmavě hnědého koženého řemínku a temně modrého číselníku - vypadá geniálně k obleku i k džínům. Navíc až ten řemínek promnete v ruce... nikdy jsme necítili nic příjemnějšího! Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, obraťte se na nás na našem Facebooku nebo na email podpora@vlahova.cz. Rádi s vámi vše vyřešíme, ať má váš partner opravdovou radost. :)

ODEBÍREJTE NOVINKY