Vánoční tipy: Pro ni

Vánoce 21. listopad 2016

Vánoční tipy: Pro ni

autor článku

Víme. Je to těžké. Prý vám dává nápovědy a naznačuje už několik měsíců, co by k Vánocům ráda dostala, ale asi to dělá až moc nenápadně, protože vy doopravdy nemáte tušení, čím jí udělat radost.

Nezoufejte. Máme pro vás tipy na krásné doplňky, které vybraly samy ženy s tím, že by je rády dostaly pod stromeček.

 

1. Švýcaři vědí, co dělají

Znáte značku dámských hodinek Lacerta? Jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, osazeny švýcarskými strojky a zaskleny plátem safíru, který je takřka nepoškrábatelný. Je nám jasné, že ženy na tyto parametry zas až tolik nekoukají, ale vy si můžete být jistý, že jí věnujete opravdovou kvalitu za výhodnou cenu. Ta je přibližně 3x nižší, než je tomu u jiných značek používajících stejné materiály. Ona zase bude nadšená z toho, jak jsou hodinky krásné. A že nevíte, který model Lacerta? Doporučujeme Graceful LC303 - budou se hodit jak ke stříbrným, tak ke zlatým doplňkům.


2. Šperky jsou jistota

Myslíte si, že šperky by si měla žena vybírat sama, protože stěží odhadnete, co by se jí líbilo? Omyl. Bude nadšená z toho, že jste se vůbec zamyslel nad tím, co by jí slušelo. Vlastně se jí bude líbit všechno, co jí vyberete, protože ví, že vám se to bude líbit na ní. Základní doporučení:

  • Je-li vaše partnerka snědá, raději se vyhněte zlaté.
  • Posuďte, jestli nosí raději výrazné nebo decentní doplňky a ty zvolte (lepší je se šperky neexperimentovat - nemusela by je nosit).
  • Zjistěte, jestli není alergická na nějaké kovy - chirurgická ocel by měla být vhodná pro všechny, stříbro zase působí luxusněji jako dárek.
  • Kupujte prsten jen tehdy, pokud víte její velikost - klasická věta "Zkoušel jsem si její prsten a je mi na malíček levé ruky" zkrátka nefunguje. Nesprávná velikost by ji mohla i urazit. Ideální je vybrat raději náušnice, náramek nebo náhrdelník.

Co vám doporučujeme my? Tento set - je zkrátka překrásný.


3. Do práce i na večírek

Každá žena se ráda líbí. Je nám jasné, že vám se moc nelíbí, když se ona líbí někomu jinému, ale na druhou stranu se vám líbí, když někdo ocení, jak krásnou partnerku máte po svém boku :) 

Je třeba najít kompromis. Něco krásného, ale zároveň decentního. Hodinky, které si může vzít do kanceláře, ale i na víno s přáteli. Máme pro vás 2 tipy - blýskne se zlatými JC130.2 s kameny na kovovém tahu, nebo zaujme jemnějšími JVDW 78.1 s růžovými římskými číslicemi. Z obou bude štěstím bez sebe, to nám věřte.


4. Pro milovnici moderních interiérů

Záleží jí na tom, jak příjemné a moderní je vaše bydlení? A nechybějí ve vašem obývacím pokoji nebo v kuchyni nástěnné hodiny? Překvapte ji tím, že vyberete hodiny, které ji nadchnou. Doporučujeme tyto dřevěné s vystouplými chromovými číslicemi.


5. Něco speciálního

Víte, co je úžasného na hodinkách značky Sunday Rose? Tak zajímavý design se běžně nevidí a je jasné, že nejsou jen tak pro někoho. Jsou určeny pro dívky a ženy, které mají ve vašem životě speciální místo. Co třeba Sunday Rose Alive Butterfly Sense? Ty musí každou ženu rozněžnit. :)


6. Když dobře vaří

Mmm... Napečené cukroví, polévka na stole, maso v troubě. Máte rád, když vaří? Tedy špatně, samozřejmě se ptáme, jestli ona ráda vaří :) Tato skvělá minutka se stane nepostradatelným pomocníkem v kuchyni -  je dárek pro ni a trochu i pro vás - díky ní totiž bude jídlo ještě lepší než doposud. Ovládá se jednoduše otáčením a její design je přizpůsobený moderní praktické ženě. Líbí se vám? Jí se určitě líbit bude. Navíc ji můžete upevnit na lednici nebo na troubu - na zadní straně má připevněný magnet.


7. Šípkovou Růženku polibkem neprobudíte

Nechce se jí ráno vstávat? Nechte marné snažení vytáhnout ji z postele na někom jiném - například na budíku SRP501.1. Díky plynulému chodu ručičky je dokonale tichý a ráno ji spolehlivě probudí. A když ne napoprvé, zkusí to za 4 minuty znovu. A znovu, a znovu. Máte-li jakékoliv dotazy ohledně produktů, pište nám na podpora@vlahova.cz nebo na Facebook. Rádi vám na vše odpovíme nebo doporučíme dárek odpovídající vašim požadavkům :)

ODEBÍREJTE NOVINKY