Dámske JVD

V kolekci originálních dámských hodinek JVD přinášíme několikrát do roka spoustu nových jedinečných modelů. Jejich design přizpůsobujeme aktuálním módním trendům a inspirujeme se zkušenostmi a názory našich zákazníků. Díky rozmanitému výběru designů i barev si u nás vyberou ideální doplňky mladé slečny i dospělé ženy.

V naší nabídce naleznete hodinky pro celou škálu příležitostí. Nechybí velmi elegantní a něžné modely, ani minimalistické v jednoduchém provedení, které jsou praktické pro každodenní nošení.

Všechny hodinky zároveň nabízíme v kombinaci s koženým i kovovým tahem, aby si každá žena vybrala právě podle svého vkusu. U kolekce Touches a některých modelů kolekce Sunday Rose je navíc možnost si řemínky jednoduše během několika sekund vyměnit podle nálady nebo outfitu.

TIP: Hledáte dokonalý dárek k Vánocům nebo k narozeninám, který si na první pohled zamiluje každá žena? Sáhněte po dárkovém boxu JVD nebo Sunday Rose.

Do krabičky jednoduše umístíte vámi vybraný model hodinek a doplníte jej navíc o šperkový set - prsten, náušnice, náramek a řetízek. U hodinek Touches nebo Sunday Rose můžete místo řetízku zvolit náhradní řemínek. Poté už jen stačí zavázat sametovou mašli a dárek je na světě!

Oblečte si jemné šperkové  hodinky k luxusným večerným šatám, praktický a pohodlný model zlaďte k outfitu do práce. Vyberte si hodinky, ktoré podtrhnú vašu  prirodzenú krásu a stanú sa vaším jedinečným doplnkom.

Design dámskych hodiniek JVD je prekvapivo  dômyselný. Chladná nerezová oceľ, rafinované pozadie, ladné proporcie a zaujímavé detaili dávajú najavo,  že ako majiteľka takýchto hodiniek nebudete ,,ľahko k mániu“ a rozhodne viete, čo chcete.

Vďaka kvalitným materiálom si naviac budete istá, že dostávate na ruku hodinky, ktoré vydržia náročnejšie situácie. Neprekvapí ich, keď si zabudnete dáždnik, nezničí ich ani parfém ani krém na ruky, neuškodí im nedbalé nosenie v kabelke medzi tisíckami ďalšími vecami, … no veď to poznáte.

A ešte jedna vec! Ak máte chvíľku, pozrite sa na našu módnu inšpiráciu. Možno vás napadne, k čomu z vášho šatníku by sa hodinky JVD hodili. 

ZOBRAZIŤ VIAC
...

J-TS30

€ 79.00

...

J-TS31

€ 83.00

...

J-TS25

€ 79.00

...

J-TS13

€ 80.90

Dámske JVD
...

J-TS11

€ 73.90

...

J-TS16

€ 73.90

...

J-TS10

€ 77.90

...

J-TS12

€ 80.90

...

J-TS14

€ 77.90

...

J-TS15

€ 79.00

...

JE5001.4

€ 109.90

...

JE5001.5

€ 109.90

ODOBERAJTE NOVINKY