Marpo Marpo Muzikant & Fighter

Marpovou motivací je jeho rodina. Jeho otcem byl známý kytarista Ota Petřina, který mu dal muzikantský základ a vedl ho už jako malého k naprosté osobní svobodě. Bývalý bubeník kapely Chinaski a současný leader seskupení Trouble Gang v minulém roce jako vůbec první rapper v české historii vyprodal pražskou 02 Arénu a jeho kroky míří stále výš. Co se týče jeho kariéry bojovníka, v roce 2018 se vrátil skrze profesionální boxerský zápas s kolegou z branže, legendou československého hip hopu Rytmusem, ve kterém jednoznačně vyhrál.

Anna Kadeřávková Anna Kadeřávková Herečka

Česká herečka se proslavila především díky seriálu Ulice, kde několik let hrála roli Roziny Maléřové. Kromě toho od malička účinkuje v pohádkách, a to především v roli princezen. V posledních letech je velmi aktivní na sociálních sítích - jen na Instagramu ji dnes sleduje již více než 270 tisíc lidí. Anička se tak řadí k jedné z nejvýraznějších osobností mezi mladými lidmi, kteří se jí denně inspirují.

Lucy Pug Lucy Pug Youtuberka & Výtvarnice

Vlastním jménem Lucia Hrušková je známá slovenská youtuberka inspirující mladé lidi díky svému aktivnímu a kreativnímu životnímu stylu. Vystudovala uměleckou školu, a ačkoliv se živí především tvorbou videí, tomuto oboru se věnuje i nadále, kdy tvoří vlastní designy oblečení a maluje. Společně se svým partnerem Danielem Štrauchem, známým pod pseudonymem GoGoManTV, jsou jedním z nejvlivnějších párů na Slovensku a snaží se svými činy vést své sledující správným směrem a předávat jim své zkušenosti.

GoGoManTV GoGoManTV Vloger & Youtuber

Vlastním jménem Daniel Štrauch je vůbec jednou z nejznámějších osobností na Slovensku. Jeho čísla na sociálních sítích jsou neuvěřitelně vysoká, na youtube ho sleduje 1,8 milionu lidí a jeho videa dosahují k půl miliardě celkových zhlédnutí. S jeho celkovým pracovním zápalem a kreativitou by se mohl měřit málokdo. Daniel zkrátka moc dobře ví, co dělá a je v tom naprostý profesionál. Díky své sledovanosti využívá vliv i na různorodé charitativní projekty a se svou partnerkou, neméně známou slovenskou youtuberkou LucyPug, tvoří bezesporu jeden z nejvlivnějších párů, který se snaží mladým lidem předávat zkušenosti a vést je k dobrým věcem, za což je přirozeně odměňují velkou podporou.

Inspiration for her

Follow us on instagram

Inspiration for him

Follow us on instagram