Marpo Marpo Muzikant & Fighter

Marpovou motivací je jeho rodina. Jeho otcem byl známý kytarista Ota Petřina, který mu dal muzikantský základ a vedl ho už jako malého k naprosté osobní svobodě. Bývalý bubeník kapely Chinaski a současný leader seskupení Trouble Gang v minulém roce jako vůbec první rapper v české historii vyprodal pražskou 02 Arénu a jeho kroky míří stále výš. Co se týče jeho kariéry bojovníka, v roce 2018 se vrátil skrze profesionální boxerský zápas s kolegou z branže, legendou československého hip hopu Rytmusem, ve kterém jednoznačně vyhrál.

Shopaholic Nicol Shopaholic Nicol Moderátorka & Zpěvačka

Nicol je aktuálně nejsledovanější Češkou na Instagramu a díky tomu je také jedním z nejvlivnějšich lidí na sociálních sítích vůbec. Proslavila se před několika lety především jako youtuberka, kdy natáčela videa o módě, cestování či sérií videí s názvem “get out” s radami na zajímavé akce a místa v okolí Prahy. V posledních letech však vystupuje spíše v médiích jako moderátorka například v hudební televizi Óčko či nově vzniklém pořadu V Centru, který vysílá Seznam. Před rokem navíc vydala vlastní píseň Ztracená, kterou sama nazpívala, a dokonce k ní natočila velmi originální videoklip.

Jakub Kraus Jakub Kraus Muž roku 2015

Když byl Jakub zvolen mužem roku, odstartovalo to jeho kariéru veřejně známé osobnosti s velkým přesahem do fitness světa. Se svou manželkou Evou Krausovou působí nejen jako trenér, ale jako zakladatel firmy Vitalbox také jako nutriční specialista. V nedávné době byl Jakub vybrán, aby reprezentoval Českou republiku na Mister World 2019, gratulujeme.

Anna Kadeřávková Anna Kadeřávková Herečka

Česká herečka se proslavila především díky seriálu Ulice, kde několik let hrála roli Roziny Maléřové. Kromě toho od malička účinkuje v pohádkách, a to především v roli princezen. V posledních letech je velmi aktivní na sociálních sítích - jen na Instagramu ji dnes sleduje již více než 270 tisíc lidí. Anička se tak řadí k jedné z nejvýraznějších osobností mezi mladými lidmi, kteří se jí denně inspirují.

Ondřej Novotný Ondřej Novotný Moderátor & Promotér

Oblíbený moderátor rádia Frekvence 1 je člověk s velkou odborností, co se bojových sportů týče. Můžeme ho zahlédnout na Nově, jak komentuje populární zápasy nejznámější světové organizace UFC a sám také, coby zakladatel čím dál více populárního Octagonu, obdobný model těchto zápasnických večerů pořádá jak v Čechách, tak i na Slovensku.

Rest Rest Rapper

Jeden z pionýrů České hiphopové scény se vypracoval do pozice člověka, který svými osvětnými názory ovlivňuje statisíce mladých lidí nejen v Česku. Hudbu kombinuje se sportem a celkově je zastáncem zdravého životního stylu. Svou poslední studiovou deskou potvrdil, že je jedním z lídrů současného nejpopulárnějšího hudebního žánru v naší zemi, ale o to jemu samotnému ani tak nejde. Základ je v tom “dělat dobrou hudbu pro svý lidi a žít život podle sebe”. To je Rest.

Eva Krausová Eva Krausová Profesionální fitness trenérka

Jako profesionálka se účastnila mnoha světových fitness soutěží, kde dosáhla na ty nejvyšší mety. Eva je jako všichni naši ambassadoři definicí claimu "všechno má svůj čas" vzhledem k tomu, že na sobě dlouho tvrdě pracovala, aby si následně splnila své životní sny. V současné době se věnuje profesionálnímu trénování a mezi její klientky patří mnoho známých českých osobností.

Johan Mádr Johan Mádr Herec & Moderátor

Johan se proslavil vůbec poprvé jako herec, kdy se v roce 2012 objevil v českém seriálu Vyprávěj a později ve známém seriálu Ulice, kde obsadil roli Richarda Webera. V současné době pracuje jako moderátor Fajn rádia ve známé dvojici s Ondřejem Havlem, se kterým tvoří také vtipná videa ze života na Instagram, kterými baví své fanoušky. V návaznosti na to v nedávné době začali vysílat navíc pořad na Streamu s názvem Johan & Ondra, v jehož tvorbě se inspirují zkušenostmi z každodenního života a snaží se lidem sdělit, aby život brali s humorem.

Lucy Pug Lucy Pug Youtuberka & Výtvarnice

Vlastním jménem Lucia Hrušková je známá slovenská youtuberka inspirující mladé lidi díky svému aktivnímu a kreativnímu životnímu stylu. Vystudovala uměleckou školu, a ačkoliv se živí především tvorbou videí, tomuto oboru se věnuje i nadále, kdy tvoří vlastní designy oblečení a maluje. Společně se svým partnerem Danielem Štrauchem, známým pod pseudonymem GoGoManTV, jsou jedním z nejvlivnějších párů na Slovensku a snaží se svými činy vést své sledující správným směrem a předávat jim své zkušenosti.

GoGoManTV GoGoManTV Vloger & Youtuber

Vlastním jménem Daniel Štrauch je vůbec jednou z nejznámějších osobností na Slovensku. Jeho čísla na sociálních sítích jsou neuvěřitelně vysoká, na youtube ho sleduje 1,8 milionu lidí a jeho videa dosahují k půl miliardě celkových zhlédnutí. S jeho celkovým pracovním zápalem a kreativitou by se mohl měřit málokdo. Daniel zkrátka moc dobře ví, co dělá a je v tom naprostý profesionál. Díky své sledovanosti využívá vliv i na různorodé charitativní projekty a se svou partnerkou, neméně známou slovenskou youtuberkou LucyPug, tvoří bezesporu jeden z nejvlivnějších párů, který se snaží mladým lidem předávat zkušenosti a vést je k dobrým věcem, za což je přirozeně odměňují velkou podporou.

Inspiration for her

Follow us on instagram

Inspiration for him

Follow us on instagram

SUBSCRIBE TO NEWS